Movemytalent, Talent Mobility Management ja Ülemiste City korraldasid 14. märtsil mini-konverentsi expatide ehk siin elavate ja töötavate välismaalaste peredele, et tutvustada neile erinevaid vaba aja veetmise võimalusi lastele ja aidata sellega kaasa nende kohanemisele meie riigis.

Esinejad andsid ülevaate Eesti haridussüsteemist ja tutvustasid erinevaid programme ja võimalusi Eestis elavate välismaalaste lastele.

Ka Treehouse osales antud üritusel ja andis ülevaate erinevatest beebide ja väikelaste tegevustest Eestis ning kooliealiste vaba aja veetmise võimalustest. See oli ka suurepärane võimalus tutvustada Treehouse-i aprillis algavaid üritusi lastele ning nende vanematele – meeleselguse hommikuid, laste teaduslaborit, muusikatundi ja prantsuse keele õpet lastele läbi laulmise.

Üritus toimus Öpiku Konverentsikeskuses ja kuna tegu oli peredele mõeldud üritusega ja kohal oli ka palju lapsi, pani Treehouse omalt poolt püsti pop-up mängutoa beebidele ja väikelastele.

 

extracurricula activities for kids in Tallinn   extracurricula activities for kids in Tallinn

extracurricula activities for kids in Tallinn   extracurricula activities for kids in Tallinn

 

Kui ka teie soovite täpsemat ülevaadet erinevatest tegevustest ja võimalustest lastele, külastage Treehouse veebilehte www.tree-house.ee ning lugege meie allolevaid postitusi antud teemal.

“Activities for babies and toddlers”

“Extracurricular activities for school children in Tallinn”

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga